Prodaja - Zemljište 2000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Pidna Sfendami
35 000 €
17 €/m²
Property 53028 photo 1
Property 53028 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 52390
  • Kvadratura 2015 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
30 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 60781
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
35 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 60742
  • Kvadratura 376 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
29 500 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30654
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
35 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 65479
  • Kvadratura 509 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter