Property 47206 photo 1
Property 47206 photo 2
Property 47206 photo 3
Property 47206 photo 4
Property 47206 photo 5
Property 47206 photo 6
Property 47206 photo 7
Property 47206 photo 8
Property 47206 photo 9
Property 47206 photo 10
Property 47206 photo 11
Property 47206 photo 12
Property 47206 photo 13
Property 47206 photo 14
Property 47206 photo 15
Property 47206 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 240 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje.

Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 31230
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 400 000 € 20000 €/m²
  • Kod objekta 44122
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
70 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 41897
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
48 000 € 564 €/m²
  • Kod objekta 66035
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
96 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 44907
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
19 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 57085
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 62435
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 2878 €/m²
  • Kod objekta 65202
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 31330
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 12300 m

Prijava za Newsletter