210 000 €
2258 €/m²
Property 31230 photo 1
Property 31230 photo 2
Property 31230 photo 3
Property 31230 photo 4
Property 31230 photo 5
Property 31230 photo 6
Property 31230 photo 7
Property 31230 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1984
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 93 kv.m na Kritu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, parking, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64289
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 37913
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
208 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 51905
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 49458
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
257 000 € 2141 €/m²
  • Kod objekta 65190
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 61231
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 31230
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
267 000 € 2427 €/m²
  • Kod objekta 43070
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter