590 000 €
2878 €/m²
Property 65202 photo 1
Property 65202 photo 2
Property 65202 photo 3
Property 65202 photo 4
Property 65202 photo 5
Property 65202 photo 6
Property 65202 photo 7
Property 65202 photo 8
Property 65202 photo 9
Property 65202 photo 10
Property 65202 photo 11
Property 65202 photo 12
Property 65202 photo 13
Property 65202 photo 14
Property 65202 photo 15
Property 65202 photo 16
Property 65202 photo 17
Property 65202 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: Oslobođeni obaveznog energetskog sertifikata (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 205 kv.m na Kritu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, WC, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 65099
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47206
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 4631 €/m²
  • Kod objekta 11947
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 8536 €/m²
  • Kod objekta 16507
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 3695 €/m²
  • Kod objekta 42028
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 62435
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 56516
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2878 €/m²
  • Kod objekta 65202
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 3244 €/m²
  • Kod objekta 65093
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter