349 000 € 287 500 €
3506 €/m²
Property 62168 photo 1
Property 62168 photo 2
Property 62168 photo 3
Property 62168 photo 4
Property 62168 photo 5
Property 62168 photo 6
Property 62168 photo 7
Property 62168 photo 8
Property 62168 photo 9
Property 62168 photo 10
Property 62168 photo 11
Property 62168 photo 12
Property 62168 photo 13
Property 62168 photo 14
Property 62168 photo 15
Property 62168 photo 16
Property 62168 photo 17
Property 62168 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 82 kv.m na Kritu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 61785
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
379 000 € 11484 €/m²
  • Kod objekta 65541
  • Kvadratura 33 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 37913
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 2387 €/m²
  • Kod objekta 61805
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter