Property 41897 photo 1
Property 41897 photo 2
Property 41897 photo 3
Property 41897 photo 4
Property 41897 photo 5
Property 41897 photo 6
Property 41897 photo 7
Property 41897 photo 8
Property 41897 photo 9
Property 41897 photo 10

Detalji

  • Godina renoviranja: 1820
  • Broj soba: 5
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 86 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 250 kv.m na Kritu. kuća 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 16747
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
64 000 € 771 €/m²
  • Kod objekta 57036
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
70 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 41897
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
85 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 65674
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 34490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 50125
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
86 000 € 934 €/m²
  • Kod objekta 57035
  • Kvadratura 92 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
70 000 € 341 €/m²
  • Kod objekta 64088
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
96 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 44907
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 31330
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 12300 m

Prijava za Newsletter