Prodaja - Zemljište 4420 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
170 000 €
38 €/m²
Property 46196 photo 1
Property 46196 photo 2
Property 46196 photo 3
Property 46196 photo 4
Property 46196 photo 5
Property 46196 photo 6
Property 46196 photo 7
Property 46196 photo 8
Property 46196 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 13 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4420 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
165 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 37166
  • Kvadratura 4862 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 38944
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32578
  • Kvadratura 2288 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 44928
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
170 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 46196
  • Kvadratura 4420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 66060
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
170 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 45987
  • Kvadratura 3136 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter