100 000 €
61 €/m²
Property 45302 photo 1
Property 45302 photo 2
Property 45302 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1629 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Nekretnina nudi lep pogled na grad, na šumu.

Za prodaju
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31503
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 35240
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
140 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 27154
  • Kvadratura 2745 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 39046
  • Kvadratura 4130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 39405
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
105 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61456
  • Kvadratura 2110 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 129 €/m²
  • Kod objekta 60119
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
130 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32575
  • Kvadratura 2750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter