1 900 000 € 1 600 000 €
6154 €/m²
Property 11895 photo 1
Property 11895 photo 2
Property 11895 photo 3
Property 11895 photo 4
Property 11895 photo 5
Property 11895 photo 6
Property 11895 photo 7
Property 11895 photo 8
Property 11895 photo 9
Property 11895 photo 10
Property 11895 photo 11
Property 11895 photo 12
Property 11895 photo 13
Property 11895 photo 14
Property 11895 photo 15
Property 11895 photo 16
Property 11895 photo 17
Property 11895 photo 18
Property 11895 photo 19
Property 11895 photo 20
Property 11895 photo 21
Property 11895 photo 22
Property 11895 photo 23
Property 11895 photo 24
Property 11895 photo 25
Property 11895 photo 26
Property 11895 photo 27
Property 11895 photo 28
Property 11895 photo 29
Property 11895 photo 30
Property 11895 photo 31
Property 11895 photo 32
Property 11895 photo 33
Property 11895 photo 34
Property 11895 photo 35
Property 11895 photo 36
Property 11895 photo 37

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 260 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34409
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod objekta 45281
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 61298
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod objekta 58507
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 23705
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter