100 000 €
1099 €/m²
Property 43751 photo 1
Property 43751 photo 2
Property 43751 photo 3
Property 43751 photo 4
Property 43751 photo 5
Property 43751 photo 6
Property 43751 photo 7
Property 43751 photo 8
Property 43751 photo 9
Property 43751 photo 10
Property 43751 photo 11
Property 43751 photo 12
Property 43751 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1950
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od grada: 28 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 91 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, baštu, ostavu.

Za prodaju
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 15857
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
110 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 44755
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
90 000 € 927 €/m²
  • Kod objekta 41731
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1149 €/m²
  • Kod objekta 63893
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 29141
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
125 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 62151
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
100 000 € 1098 €/m²
  • Kod objekta 43751
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter