120 000 € 89 000 €
445 €/m²
Property 15857 photo 1
Property 15857 photo 2
Property 15857 photo 3
Property 15857 photo 4
Property 15857 photo 5
Property 15857 photo 6
Property 15857 photo 7
Property 15857 photo 8
Property 15857 photo 9
Property 15857 photo 10
Property 15857 photo 11
Property 15857 photo 12
Property 15857 photo 13
Property 15857 photo 14
Property 15857 photo 15
Property 15857 photo 16
Property 15857 photo 17
Property 15857 photo 18
Property 15857 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 41 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 200 kv.m na Krfu. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, 2 WC. na prizemlju se sastoji od 5 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, baštu, ostavu.

Za prodaju
160 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 37485
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
150 000 € 920 €/m²
  • Kod objekta 21252
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 888 €/m²
  • Kod objekta 52630
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 846 €/m²
  • Kod objekta 33544
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 1098 €/m²
  • Kod objekta 43751
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23049
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 1149 €/m²
  • Kod objekta 63893
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
125 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 62151
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
110 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 44755
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter