90 000 €
928 €/m²
Property 41731 photo 1
Property 41731 photo 2
Property 41731 photo 3
Property 41731 photo 4
Property 41731 photo 5
Property 41731 photo 6
Property 41731 photo 7
Property 41731 photo 8
Property 41731 photo 9
Property 41731 photo 10
Property 41731 photo 11
Property 41731 photo 12
Property 41731 photo 13
Property 41731 photo 14
Property 41731 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1948
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od grada: 41 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 97 kv.m na Krfu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer.

Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23049
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 29141
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 50193
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
100 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 30017
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 44755
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
125 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 62151
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
110 000 € 846 €/m²
  • Kod objekta 33544
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter