Property 14555 photo 1
Property 14555 photo 2
Property 14555 photo 3
Property 14555 photo 4
Property 14555 photo 5
Property 14555 photo 6
Property 14555 photo 7
Property 14555 photo 8
Property 14555 photo 9
Property 14555 photo 10
Property 14555 photo 11
Property 14555 photo 12
Property 14555 photo 13
Property 14555 photo 14
Property 14555 photo 15
Property 14555 photo 16
Property 14555 photo 17
Property 14555 photo 18
Property 14555 photo 19
Property 14555 photo 20
Property 14555 photo 21
Property 14555 photo 22
Property 14555 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1890
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, WC. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i kamin, tende, ostavu.

Za prodaju
100 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 30017
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
125 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 62151
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 15857
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1098 €/m²
  • Kod objekta 43751
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 29141
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 708 €/m²
  • Kod objekta 38756
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 888 €/m²
  • Kod objekta 52630
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter