Prodaja - Zemljište 500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 42344 photo 1
Property 42344 photo 2

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 500 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
30 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 60317
  • Kvadratura 2564 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
85 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65540
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
250 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 56546
  • Kvadratura 2569 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter