Prodaja - Zgrada 460 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
1 200 000 €
2609 €/m²
Property 42118 photo 1
Property 42118 photo 2
Property 42118 photo 3
Property 42118 photo 4
Property 42118 photo 5
Property 42118 photo 6
Property 42118 photo 7
Property 42118 photo 8
Property 42118 photo 9
Property 42118 photo 10
Property 42118 photo 11
Property 42118 photo 12
Property 42118 photo 13
Property 42118 photo 14
Property 42118 photo 15
Property 42118 photo 16
Property 42118 photo 17
Property 42118 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju zgrada od 460 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Kod objekta 9323
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 21525
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Kod objekta 11497
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 42118
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 60917
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 60954
  • Kvadratura 1836 m²
  • Broj soba 16
Za prodaju
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 54731
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod objekta 33630
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter