Prodaja - Zemljište 2010 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
96 000 €
47 €/m²
Property 40719 photo 1
Property 40719 photo 2
Property 40719 photo 3
Property 40719 photo 4
Property 40719 photo 5
Property 40719 photo 6
Property 40719 photo 7
Property 40719 photo 8
Property 40719 photo 9
Property 40719 photo 10
Property 40719 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od grada: 12,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2010 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
130 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 26946
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 50678
  • Kvadratura 4056 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m
Za prodaju
80 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47309
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
80 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 31966
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
140 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36520
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 50294
  • Kvadratura 1222 m²
  • Udaljenost od mora 8200 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34216
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter