100 000 €
676 €/m²
Property 30017 photo 1
Property 30017 photo 2
Property 30017 photo 3
Property 30017 photo 4
Property 30017 photo 5
Property 30017 photo 6
Property 30017 photo 7
Property 30017 photo 8
Property 30017 photo 9
Property 30017 photo 10
Property 30017 photo 11
Property 30017 photo 12
Property 30017 photo 13
Property 30017 photo 14
Property 30017 photo 15
Property 30017 photo 16
Property 30017 photo 17
Property 30017 photo 18
Property 30017 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 32 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 148 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i ostavu.

Za prodaju
135 000 € 888 €/m²
  • Kod objekta 52630
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1149 €/m²
  • Kod objekta 63893
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 1098 €/m²
  • Kod objekta 43751
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 29141
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 62151
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 927 €/m²
  • Kod objekta 41731
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23049
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter