75 000 €
375 €/m²
Property 50193 photo 1
Property 50193 photo 2
Property 50193 photo 3
Property 50193 photo 4
Property 50193 photo 5
Property 50193 photo 6
Property 50193 photo 7
Property 50193 photo 8
Property 50193 photo 9
Property 50193 photo 10
Property 50193 photo 11
Property 50193 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bedrooms: 6
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 200 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 6 spavaće sobe. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
90 000 € 927 €/m²
  • Kod objekta 41731
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
65 000 € 955 €/m²
  • Kod objekta 38964
  • Kvadratura 68 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
65 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 31189
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 63881
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 44755
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
100 000 € 1149 €/m²
  • Kod objekta 63893
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
75 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 50193
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter