120 000 €
1333 €/m²
Property 23049 photo 1
Property 23049 photo 2
Property 23049 photo 3
Property 23049 photo 4
Property 23049 photo 5
Property 23049 photo 6
Property 23049 photo 7
Property 23049 photo 8
Property 23049 photo 9
Property 23049 photo 10
Property 23049 photo 11
Property 23049 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 90 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
125 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 62151
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
98 000 € 455 €/m²
  • Kod objekta 31847
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
110 000 € 846 €/m²
  • Kod objekta 33544
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 56995
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 28792
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23049
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 30017
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
100 000 € 1098 €/m²
  • Kod objekta 43751
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1929 €/m²
  • Kod objekta 24267
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 65083
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter