2 200 000 €
Property 40570 photo 1
Property 40570 photo 2
Property 40570 photo 3
Property 40570 photo 4
Property 40570 photo 5
Property 40570 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3,5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 760 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 24707
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 62294
  • Kvadratura 10959 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 200 000 €
  • Kod objekta 40570
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 34334
  • Kvadratura 41000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 30092
  • Kvadratura 8866 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 23389
  • Kvadratura 12218 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod objekta 45345
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter