270 000 €
5625 €/m²
Property 65008 photo 1
Property 65008 photo 2
Property 65008 photo 3
Property 65008 photo 4
Property 65008 photo 5
Property 65008 photo 6
Property 65008 photo 7
Property 65008 photo 8
Property 65008 photo 9

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju duplex od 48 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
395 000 € 4202 €/m²
  • Kod objekta 65241
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 57302
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 65400
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod objekta 65487
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 2312 €/m²
  • Kod objekta 50468
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 65488
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65422
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 48827
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter