Prodaja - Zemljište 12000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
2 200 000 € 1 600 000 €
133 €/m²
Property 37188 photo 1
Property 37188 photo 2
Property 37188 photo 3
Property 37188 photo 4
Property 37188 photo 5
Property 37188 photo 6
Property 37188 photo 7
Property 37188 photo 8
Property 37188 photo 9
Property 37188 photo 10
Property 37188 photo 11
Property 37188 photo 12
Property 37188 photo 13
Property 37188 photo 14
Property 37188 photo 15
Property 37188 photo 16
Property 37188 photo 17
Property 37188 photo 18

Detalji

  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 62294
  • Kvadratura 10959 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 24707
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 34334
  • Kvadratura 41000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 23389
  • Kvadratura 12218 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 200 000 €
  • Kod objekta 40570
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 200 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 50542
  • Kvadratura 90000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod objekta 31964
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter