Prodaja - Zgrada 3300 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Cholargos
Na upit
Property 36729 photo 1
Property 36729 photo 2
Property 36729 photo 3
Property 36729 photo 4
Property 36729 photo 5

Detalji

  • Godišnja isplativost: 6,23%
  • Godina izgradnje: 1975
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju zgrada od 3300 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 41130
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37499
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
635 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 36277
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 40581
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 36699
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Kod objekta 44026
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 46897
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
575 000 € 1513 €/m²
  • Kod objekta 55862
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Kod objekta 60112
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 15 m

Prijava za Newsletter