Prodaja - Zemljište 4800 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
100 000 €
20 €/m²
Property 56031 photo 1
Property 56031 photo 2
Property 56031 photo 3
Property 56031 photo 4
Property 56031 photo 5
Property 56031 photo 6
Property 56031 photo 7
Property 56031 photo 8
Property 56031 photo 9
Property 56031 photo 10
Property 56031 photo 11
Property 56031 photo 12
Property 56031 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4800 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
120 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 22073
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
105 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 63646
  • Kvadratura 4154 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29438
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34216
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
145 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 65891
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
85 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 65424
  • Kvadratura 708 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter