Property 35309 photo 1
Property 35309 photo 2
Property 35309 photo 3
Property 35309 photo 4
Property 35309 photo 5
Property 35309 photo 6
Property 35309 photo 7
Property 35309 photo 8
Property 35309 photo 9
Property 35309 photo 10
Property 35309 photo 11
Property 35309 photo 12
Property 35309 photo 13
Property 35309 photo 14
Property 35309 photo 15
Property 35309 photo 16
Property 35309 photo 17
Property 35309 photo 18
Property 35309 photo 19
Property 35309 photo 20
Property 35309 photo 21
Property 35309 photo 22
Property 35309 photo 23
Property 35309 photo 24
Property 35309 photo 25
Property 35309 photo 26

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Za izdavanje 2-sprata vila od 170 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Kod objekta 58511
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 65972
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 9
Izdavanje
od 180 € /dnevno 1 €/m²
  • Kod objekta 54673
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 65530
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 64164
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 57927
  • Kvadratura 290 m²
  • Udaljenost od mora 550 m

Prijava za Newsletter