Prodaja - Zemljište 1562 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 34910 photo 1
Property 34910 photo 2
Property 34910 photo 3
Property 34910 photo 4
Property 34910 photo 5
Property 34910 photo 6
Property 34910 photo 7
Property 34910 photo 8
Property 34910 photo 9
Property 34910 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1562 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
110 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 62632
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
530 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63876
  • Kvadratura 4982 m²
  • Udaljenost od mora 620 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
105 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61456
  • Kvadratura 2110 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 60321
  • Kvadratura 4028 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter