Prodaja - Zgrada 935 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Kalithea
2 100 000 €
2246 €/m²
Property 34201 photo 1
Property 34201 photo 2
Property 34201 photo 3
Property 34201 photo 4
Property 34201 photo 5
Property 34201 photo 6
Property 34201 photo 7
Property 34201 photo 8
Property 34201 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju zgrada od 935 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 65846
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 40581
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod objekta 41086
  • Kvadratura 843 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod objekta 32637
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 60032
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 60954
  • Kvadratura 1836 m²
  • Broj soba 16
Za prodaju
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Kod objekta 34201
  • Kvadratura 935 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 42116
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 45087
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter