1 250 000 €
4167 €/m²
Property 33634 photo 1
Property 33634 photo 2
Property 33634 photo 3
Property 33634 photo 4
Property 33634 photo 5
Property 33634 photo 6
Property 33634 photo 7
Property 33634 photo 8
Property 33634 photo 9
Property 33634 photo 10
Property 33634 photo 11
Property 33634 photo 12
Property 33634 photo 13
Property 33634 photo 14
Property 33634 photo 15
Property 33634 photo 16
Property 33634 photo 17
Property 33634 photo 18
Property 33634 photo 19
Property 33634 photo 20
Property 33634 photo 21
Property 33634 photo 22
Property 33634 photo 23
Property 33634 photo 24
Property 33634 photo 25
Property 33634 photo 26
Property 33634 photo 27
Property 33634 photo 28
Property 33634 photo 29
Property 33634 photo 30
Property 33634 photo 31
Property 33634 photo 32
Property 33634 photo 33
Property 33634 photo 34
Property 33634 photo 35
Property 33634 photo 36

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 4,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 300 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, garaža, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 57927
  • Kvadratura 290 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65279
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod objekta 65872
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 49849
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod objekta 61625
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter