1 600 000 €
4571 €/m²
Property 34409 photo 1
Property 34409 photo 2
Property 34409 photo 3
Property 34409 photo 4
Property 34409 photo 5
Property 34409 photo 6
Property 34409 photo 7
Property 34409 photo 8
Property 34409 photo 9
Property 34409 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 350 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 49720
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod objekta 51196
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod objekta 56467
  • Kvadratura 347 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod objekta 65234
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod objekta 31833
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter