Prodato
Property 32601 photo 1
Property 32601 photo 2
Property 32601 photo 3
Property 32601 photo 4
Property 32601 photo 5
Property 32601 photo 6
Property 32601 photo 7
Property 32601 photo 8
Property 32601 photo 9
Property 32601 photo 10
Property 32601 photo 11
Property 32601 photo 12
Property 32601 photo 13
Property 32601 photo 14
Property 32601 photo 15
Property 32601 photo 16
Property 32601 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Kod objekta 62307
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod objekta 62309
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62330
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6875 €/m²
  • Kod objekta 62386
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62422
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 62432
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter