275 000 €
6111 €/m²
Property 65812 photo 1
Property 65812 photo 2
Property 65812 photo 3
Property 65812 photo 4
Property 65812 photo 5
Property 65812 photo 6
Property 65812 photo 7
Property 65812 photo 8
Property 65812 photo 9
Property 65812 photo 10
Property 65812 photo 11
Property 65812 photo 12
Property 65812 photo 13
Property 65812 photo 14
Property 65812 photo 15
Property 65812 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 270 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, travnjak, grejanje.

Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod objekta 62805
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 62867
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
299 000 € 6361 €/m²
  • Kod objekta 62955
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod objekta 62959
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod objekta 62960
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 62961
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter