380 000 €
3762 €/m²
Property 65793 photo 1
Property 65793 photo 2
Property 65793 photo 3
Property 65793 photo 4
Property 65793 photo 5
Property 65793 photo 6
Property 65793 photo 7
Property 65793 photo 8
Property 65793 photo 9
Property 65793 photo 10
Property 65793 photo 11
Property 65793 photo 12
Property 65793 photo 13
Property 65793 photo 14
Property 65793 photo 15
Property 65793 photo 16
Property 65793 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila, WC. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod objekta 62253
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Kod objekta 62551
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 62641
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter