275 000 €
6250 €/m²
Property 66014 photo 1
Property 66014 photo 2
Property 66014 photo 3
Property 66014 photo 4
Property 66014 photo 5
Property 66014 photo 6
Property 66014 photo 7
Property 66014 photo 8
Property 66014 photo 9
Property 66014 photo 10
Property 66014 photo 11
Property 66014 photo 12
Property 66014 photo 13
Property 66014 photo 14
Property 66014 photo 15
Property 66014 photo 16
Property 66014 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 3
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
248 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 51568
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
295 000 € 1787 €/m²
  • Kod objekta 51778
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
275 000 € 5092 €/m²
  • Kod objekta 51849
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 52191
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3082 €/m²
  • Kod objekta 52255
  • Kvadratura 73 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 52279
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3086 €/m²
  • Kod objekta 52405
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 52421
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
260 000 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 52456
  • Kvadratura 58 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m

Prijava za Newsletter