765 000 €
6270 €/m²
Property 65770 photo 1
Property 65770 photo 2
Property 65770 photo 3
Property 65770 photo 4
Property 65770 photo 5
Property 65770 photo 6
Property 65770 photo 7
Property 65770 photo 8
Property 65770 photo 9
Property 65770 photo 10
Property 65770 photo 11
Property 65770 photo 12
Property 65770 photo 13
Property 65770 photo 14
Property 65770 photo 15
Property 65770 photo 16
Property 65770 photo 17
Property 65770 photo 18
Property 65770 photo 19
Property 65770 photo 20
Property 65770 photo 21

Detalji

  • Sprat: 4
  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
670 000 € 3145 €/m²
  • Kod objekta 3933
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Kod objekta 52052
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter