230 000 €
3239 €/m²
Property 65778 photo 1
Property 65778 photo 2
Property 65778 photo 3
Property 65778 photo 4
Property 65778 photo 5
Property 65778 photo 6
Property 65778 photo 7
Property 65778 photo 8
Property 65778 photo 9
Property 65778 photo 10
Property 65778 photo 11
Property 65778 photo 12
Property 65778 photo 13
Property 65778 photo 14
Property 65778 photo 15
Property 65778 photo 16
Property 65778 photo 17
Property 65778 photo 18
Property 65778 photo 19
Property 65778 photo 20
Property 65778 photo 21
Property 65778 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 71 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57476
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 57508
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 2783 €/m²
  • Kod objekta 57681
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 57683
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4464 €/m²
  • Kod objekta 57690
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 210 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 57704
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 57707
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 57748
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter