Prodaja - Zemljište 4576 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
135 000 € 108 000 €
23 €/m²
Property 34066 photo 1
Property 34066 photo 2
Property 34066 photo 3
Property 34066 photo 4
Property 34066 photo 5
Property 34066 photo 6
Property 34066 photo 7
Property 34066 photo 8
Property 34066 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4576 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
180 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 51164
  • Kvadratura 8250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 57948
  • Kvadratura 2307 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 43284
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36520
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
170 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 31738
  • Kvadratura 1054 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 34139
  • Kvadratura 4556 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49797
  • Kvadratura 3646 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34398
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter