Prodaja - Zemljište 11000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
200 000 €
18 €/m²
Property 26763 photo 1
Property 26763 photo 2
Property 26763 photo 3
Property 26763 photo 4
Property 26763 photo 5
Property 26763 photo 6
Property 26763 photo 7
Property 26763 photo 8
Property 26763 photo 9
Property 26763 photo 10
Property 26763 photo 11
Property 26763 photo 12
Property 26763 photo 13
Property 26763 photo 14
Property 26763 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
220 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 57121
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
165 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56976
  • Kvadratura 20120 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
170 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 63969
  • Kvadratura 8350 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
225 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 56365
  • Kvadratura 1202 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 29440
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30918
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30744
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter