310 000 € 270 000 €
1800 €/m²
Property 26139 photo 1
Property 26139 photo 2
Property 26139 photo 3
Property 26139 photo 4
Property 26139 photo 5
Property 26139 photo 6
Property 26139 photo 7
Property 26139 photo 8
Property 26139 photo 9
Property 26139 photo 10
Property 26139 photo 11
Property 26139 photo 12
Property 26139 photo 13
Property 26139 photo 14
Property 26139 photo 15
Property 26139 photo 16
Property 26139 photo 17
Property 26139 photo 18
Property 26139 photo 19
Property 26139 photo 20
Property 26139 photo 21
Property 26139 photo 22
Property 26139 photo 23
Property 26139 photo 24
Property 26139 photo 25
Property 26139 photo 26
Property 26139 photo 27
Property 26139 photo 28

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 150 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 23914
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 24128
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod objekta 22432
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter