70 000 €
292 €/m²
Property 24280 photo 1
Property 24280 photo 2
Property 24280 photo 3
Property 24280 photo 4
Property 24280 photo 5
Property 24280 photo 6
Property 24280 photo 7
Property 24280 photo 8
Property 24280 photo 9
Property 24280 photo 10
Property 24280 photo 11
Property 24280 photo 12
Property 24280 photo 13
Property 24280 photo 14
Property 24280 photo 15
Property 24280 photo 16
Property 24280 photo 17
Property 24280 photo 18
Property 24280 photo 19
Property 24280 photo 20
Property 24280 photo 21
Property 24280 photo 22
Property 24280 photo 23
Property 24280 photo 24
Property 24280 photo 25
Property 24280 photo 26
Property 24280 photo 27
Property 24280 photo 28

Detalji

  • Broj soba: 6
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 32 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i baštu, ostavu.

Za prodaju
65 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 59188
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 29141
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 63881
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 50193
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
65 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 31189
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 927 €/m²
  • Kod objekta 41731
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1149 €/m²
  • Kod objekta 63893
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
60 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 50095
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 30017
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
96 000 € 872 €/m²
  • Kod objekta 14555
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter