Prodaja - Zemljište 3315 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
95 000 €
28 €/m²
Property 21254 photo 1
Property 21254 photo 2
Property 21254 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3315 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 56031
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
107 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 34454
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 40165
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 43619
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 45302
  • Kvadratura 1629 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 58099
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter