795 000 €
2650 €/m²
Property 12914 photo 1
Property 12914 photo 2
Property 12914 photo 3
Property 12914 photo 4
Property 12914 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1965
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 300 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, tende, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
637 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 28756
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 160 000 € 3314 €/m²
  • Kod objekta 30150
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 7438
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
940 000 € 1311 €/m²
  • Kod objekta 56235
  • Kvadratura 717 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter