Prodaja - Mezoneta 300 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
600 000 €
2000 €/m²
Property 4029 photo 1
Property 4029 photo 2
Property 4029 photo 3
Property 4029 photo 4
Property 4029 photo 5
Property 4029 photo 6
Property 4029 photo 7
Property 4029 photo 8
Property 4029 photo 9
Property 4029 photo 10
Property 4029 photo 11
Property 4029 photo 12
Property 4029 photo 13
Property 4029 photo 14
Property 4029 photo 15
Property 4029 photo 16
Property 4029 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 300 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, WC. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, travnjak, grejanje, alarm.

Za prodaju
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod objekta 37027
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 36993
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4029
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod objekta 66145
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 54317
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 5441
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 25949
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 65215
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter