136 000 €
2092 €/m²
Property 13848 photo 1
Property 13848 photo 2
Property 13848 photo 3
Property 13848 photo 4
Property 13848 photo 5
Property 13848 photo 6
Property 13848 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 31449
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65184
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 65373
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 64877
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2615 €/m²
  • Kod objekta 39132
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3921 €/m²
  • Kod objekta 65519
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 23272
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
136 000 € 2092 €/m²
  • Kod objekta 13848
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65179
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter