Prodaja - Zgrada 200 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Filothei
480 000 €
2400 €/m²
Property 55876 photo 1
Property 55876 photo 2
Property 55876 photo 3
Property 55876 photo 4
Property 55876 photo 5
Property 55876 photo 6
Property 55876 photo 7
Property 55876 photo 8
Property 55876 photo 9
Property 55876 photo 10
Property 55876 photo 11
Property 55876 photo 12
Property 55876 photo 13
Property 55876 photo 14
Property 55876 photo 15
Property 55876 photo 16
Property 55876 photo 17
Property 55876 photo 18
Property 55876 photo 19
Property 55876 photo 20
Property 55876 photo 21
Property 55876 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 9300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 200 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 10789
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
395 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 37481
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
700 000 € 979 €/m²
  • Kod objekta 39752
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
680 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 23146
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 724 €/m²
  • Kod objekta 26164
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod objekta 58993
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 43181
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 54669
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 15800 m
Za prodaju
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 44763
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
570 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 60941
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter