Prodaja - Zemljište 4900 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
300 000 € 230 000 €
46 €/m²
Property 9057 photo 1
Property 9057 photo 2
  • Kod objekta 9057
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 4900 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4900 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 9057
  • Kvadratura 4900 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
280 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 24781
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
280 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49647
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter