Prodaja - Zemljište 5000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro Plaka
280 000 €
56 €/m²
Property 24781 photo 1
Property 24781 photo 2
Property 24781 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
280 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 24781
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
270 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 40101
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
280 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49647
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
270 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51089
  • Kvadratura 7642 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter