Prodaja - Zemljište 728 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
380 000 €
521 €/m²
Property 9827 photo 1
Property 9827 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 728 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 582 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
350 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 9057
  • Kvadratura 4900 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
380 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 9827
  • Kvadratura 728 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 26240
  • Kvadratura 6750 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m

Prijava za Newsletter