Prodaja - Zemljište 1300 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
340 000 €
261 €/m²
Property 21581 photo 1
Property 21581 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1040 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 3225
  • Kvadratura 4862 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Kod objekta 40014
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter