Prodaja - Zemljište 6890 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
350 000 €
50 €/m²
Property 36680 photo 1
Property 36680 photo 2
Property 36680 photo 3
Property 36680 photo 4
Property 36680 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6890 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Kod objekta 40014
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42711
  • Kvadratura 11111 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter