Property 60970 photo 1
Property 60970 photo 2
Property 60970 photo 3
Property 60970 photo 4
Property 60970 photo 5
Property 60970 photo 6
Property 60970 photo 7
Property 60970 photo 8
Property 60970 photo 9
Property 60970 photo 10
Property 60970 photo 11
Property 60970 photo 12
Property 60970 photo 13
Property 60970 photo 14
Property 60970 photo 15
Property 60970 photo 16
Property 60970 photo 17
Property 60970 photo 18
Property 60970 photo 19
Property 60970 photo 20
Property 60970 photo 21

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 23 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 90 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
530 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56513
  • Kvadratura 95095 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 66103
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 459 €/m²
  • Kod objekta 61050
  • Kvadratura 196 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m

Prijava za Newsletter